DELTA KAĞIT

HAKKIMIZDA

KURUMSAL

Delta Kağıt, siz değerli müşterilerimize kağıt sektöründe en iyi hizmeti verebilmek amacıyla 1997 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda fantazi kağıt, fantazi zarf, japon bristol, renkli fon kartonu, kuşe kağıt, otokopi, çıkartma, kraft, baz kağıt, 1. hamur, renkli A/3 – A/4 fotokopi satışı yapmaktadır.

Delta Kağıt, hem yurt içi hem de yurt dışında göstermiş olduğu performans sonuçlarıyla İtalya, İspanya, Almanya, Endonezya gibi ülkelerin en büyük üreticileri ile distribütörlük anlaşmaları imzalamıştır. Yurt içinde 30 ‘a yakın bayisine hizmet vermekle beraber yakın gelecekte tüm illerimize bayilik verme arzusunda ve gayretindedir.

Vizyonumuz

Faaliyette bulunduğumuz kağıt sektöründe yenilikçi ve fark yaratma odaklı çalışmalarla kısa zamanda konumunu yükseltmiş olmanın verdiği güç ile girişimci bir firma olarak devamlılığını sürdürmektedir.

Misyonumuz

Girişimcilik ruhuyla ve müşteri memnuniyetini benimseyerek, yenilikleri takip eden ve bunları bünyesinde faaliyete geçiren, iç ve dış çevreye duyarlı olan genç ve dinamik çalışanlarıyla çözüm odaklı hareket eden, müşterilerinin fikirlerine açık olan, belirlediği hedeflere ulaşan bir firma olmaktır.

DELTA KAĞIT

MATBAA REKLAM LİM. ŞTİ.

ADRES LİSTESİ